تلفن: 02188363175

– مدت ها مشکلات جسمی و روانی ازقبیل :
مشکلات گوارشی – ریفلاکس شدید – تنفسی – درگیری های ذهنی – دردهای مختلف استخوانی و عضلانی – مشکلات اعصاب – درگیری های ذهنی و عصبی – پرخاشگری های بی جا – بیخوابی های طولانی و انواع بیماری های شناخته و ناشناخته و . . . . . داشته ام .
– مضافا به اینکه دارای مشکلات قلبی عروقی بوده که منجر به عمل جراحی قلب باز شده است .
– برای هرمورد از بیماری ها به پزشکان متخصص مختلف مراجعه و هریک نیز داروهایی تجویز می نمودند ، تا آنجا که در 24 ساعت شبانه روز حداقل بایستی 20 عدد انواع داروها را مصرف می کردم .
– بارزترین آنها مصرف قوی ترین قرص های آرام بخش و خواب آور بود که با مصرف آنها حداکثر حدود 2 ساعت خواب شبانه داشتم .
– به لطف خداوند درسال 1393 توسط یکی از اعضاء به این مجموعه معرفی و تحت نظر سرکارخانم دکتر دهقان قرارگرفته و درمان با روش هومیوپاتی را آغاز نمودیم .
– ایشان با درایت ومهارت خاص و صبوری همه ماهه شنونده دردها و آلام من بودند وبا تشخیص های واقعی مبادرت به درمان من نمودند .
– امروز بطورکلی هیچگونه داروی شیمیایی مصرف نکرده و نیازی هم به مصرف آن نمی بینم (به جز یک عدد آسپیرین بچه) .
– خواب شبانه من تنظیم و بدون هیچ دارویی بین 5 تا 7 ساعت خواب عمیق شبانه داشته و حتی بعد ازظهرها هم خواب کمی دارم .
– درابتلا به کرونا ، کمترین عوارض را داشتم و ظرف 3 تا 5 روز به حالت عادی برگشتم .
– سایر درد ها وبیماریهایی هم که ازقدیم مانده و یا ایجاد شدند در حین درمان مداوا شدم .
– درسال 99 به توصیه سرکارخانم دکتر دهقان ، درمان من برای مدت یک سال متوقف و مورد بررسی مجدد قرارگرفته که بحمدالله هیچ عارضه ای را مشاهده نکردیم .
– اکنون که دوره درمان طولانی را مرور می کنم ، بسیاری از موارد ومشکلات را پشت سر گذاشته وشاید بعضی را هم به خاطر نیاورم ، و اگر موردی هم باشد ، ناشی از کهولت سن و کم کاری خودم باشد .
– خداوند را شاکرم که در این مسیر قرارگرفته و سلامتی خود را بدست آورده ام .
– همچنین سپاسگزار مجموعه اعضاء کلینیک هستم که همواره با مهربانی وجدیت و داوطلبانه خدمات شایسته ای را به خانواده من و سایر بیماران ارائه می نمایند .
– درخاتمه مرهون زحمات و حمایت های مستمر و بی دریغ و غیر قابل جبران سرکار خانم دکتر دهقان بوده و هستم و خواهم بود .که با دلسوزی و پیگیری شبانه روزی به معالجات من پرداخته وکماکان پشتیبانی و حمایت لازم را اعمال می نماید .
از درگاه خداوند منان سعادت ، سلامت و موفقیت روز افزون ایشان را آرزو مندم .

بستن منو