تلفن: 02188363175

مجموعه درمانی هومیوپاتی کلاسیک با پای بندی بر ارزش های:

ارتقای سلامتی جسمی و روانی جامعه ایران

ترویج دانش هومیوپاتی (هومئوپاتی)

بازگشت سلامتی

حذف مصرف داروهای مادام العمری

و تمرکز بر درمان بیماری لاعلاج در حال خدمت رسانی به مراجعین داخل کشور، شهرستانهای دور و خارج از کشور می باشد.

در این مرکز درمانی،  برای درمان بیماری های ساده از جمله آنفولانزا و سرماخوردگی های مکرر تا بیماری های سخت تر و گاهی لاعلاج چون اختلالات هورمونی، کم کاری و پرکاری تیروئید، روماتیسم مفصلی، تشنج، کیست، نارکلپسی، بیماریهای پوستی چون پسوریازیس، ویتیلیگو، نازایی، ناباروری، مولتیپل اسکرلوزیس (MS)، زخم معده، سنگ کلیه، سردردهای میگرنی، عفونتهای ادراری، یبوست، افسردگی، اسکیزوفرنی، پرخاشگری، اضطراب، بی قراری، فوبیا و . . . از نوزادی تا زمان سالمندی به روش هومیوپاتی امکان پذیرش و مداوا وجود دارد.

این مرکز با سابقه یک دهه فعالیت و درمان بیش از  4200 بیماری، از بیماری های ساده جسمی تا بیماری های خلقی – روانی و همچنین آموزش عمومی و تخصصی در زمینه هومیوپاتی در خدمت مردم ایران است.

متخصصین این مجموعه همواره به منظور ارتقای کیفیت و سرعت درمان مراجعین خود، در جهت گسترش آگاهی خود و افزایش دانش به روز جهان، جهت داشتن جامعه ای سالم تر می کوشند.

مطالعات پیوسته، شرکت و عضویت در کنفرانسها و مجامع داخلی و بین المللی و سمینارهای مرتبط، ترجمه، تالیف و ویرایش علمی کتب و مقالات علمی در زمینه هومیوپاتی از مواردی است که برای دستیابی به این ارزش در برنامه همیشگی گروه متخصصین  مطب هومیوپاتی کلاسیک است.

فعالیت ها و خدمات در این مجموعه شامل

 می باشد.

بخشی از فعالیت‌ها

درباره مطب هومیوپاتی کلاسیک
درباره مطب هومیوپاتی کلاسیک
درباره مطب هومیوپاتی کلاسیک

« چاپ مقاله در مجله علمی اسپکتروم 2018 »

 

 

« نشست نقد و بررسی کتاب هومیوپاتی برای گیاهان / خبرگزاری مهر »

homeopathy-in-iran-seminar

« سمینار هومیوپاتی برای گیاهان 1397 »

بستن منو