ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 15 و پنجشنبه 9 الی 13 -- تلفن: 02188363175

عضویت در مطب هومیوپاتی کلاسیک

عضویت برای آن دسته از مراجعینی است که برای مراقبت از سلامتی فعلی و ارتقای آن، خواهان استفاده از روش هومیوپاتی هستند. در صورتی که احساس می‌کنید مبتلا به بیماری جسمی، روحی و ذهنی نیستید و تمایل به روش زندگی سالم دارید، می توانید در این بخش عضویت داشته باشید در غیر اینصورت برای درمان هرگونه بیماری به بخش ” درمان ” در سایت مراجعه و فرم ” پذیرش درمان ” را تکمیل بفرمایید.

نحوه پذیرش عضویت

1- تکمیل و ارسال فرم پذیرش ( اینجا کلیک کنید )
 

در صورتی که از دید خود، بیماری جسمی و روحی ندارید، این فرم را تکمیل نمایید. در غیر اینصورت برای تکمیل فرم پذیرش درمان در سایت مطب اقدام نمایید.

2- ارسال مدارک پس از تایید فرم توسط مطب:

الف) آزمایشات مورد نیاز مطب ( اینجا کلیک کنید ) ( آزمایشات تا سه ماه قبل اعتبار دارد )
ب) چاپ و تکمیل پرسشنامه ( اینجا کلیک کنید )

در صورتی که به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید در ساعات اداری با مطب تماس بگیرید.

ج)پرداخت مبلغ عضویت سالیانه (اینجا کلیک کنید )

شماره حساب:

۳۷۵,۸۰۰۰.۴۴۱۶۰۶.۱

شبا:

IR۳۱۰۵۷۰۰۳۷۵۸۰۰۰۰۴۴۱۶۰۶۱۰۱

شماره کارت:

۵۰۲۲-۲۹۱۰-۸۵۲۱-۷۱۱۳

بانک پاسارگاد - به نام خانم طیبه دهقان نیری

شرایط پذیرش

بدانید ها

متن زیر را با توجه بخوانید.

1- آیا مطمئن هستید که به اندازه کافی این روش را می شناسید؟

2- آیا می دانید روش هومیوپاتی اولین و گسترده ترین روش درمانی جایگزین در تمامی دنیاست؟

3- آیا می دانید علم هومیوپاتی مورد تایید سازمان بهداشت جهانی و بزرگترین سازمان غذایی دارویی دنیا، FDA ( امریکا) می باشد؟

4- آیا می دانید درمان هومیوپاتی علاوه بر درمان بیماری های کالبد ( جسمی) قابلیت درمان بیماری های روحی و روانی، اختلالات خلقی-رفتاری، وسواس و اختلال  خواب و . . . را نیز دارد؟

5- آیا می دانید در هومیوپاتی تجویز بر اساس شخصیت افراد صورت می گیرد نه بر اساس بیماری؟

6- آیا می دانید در صورت درمان توسط هومیوپاتی، نیاز به مراجعه به چندین متخصص در زمان واحد وجود نداشته و هومیوپاتی به تنهایی برای مداوای بیماری های مختلف کاراست؟

7- آیا می دانید داروهای هومیوپاتی در صورت تجویز مناسب و اصولی، عوارض ندارند؟

8- آیا می دانید درمان هومیوپاتی برای نوزادان و کودکان هم انجام می شود و در واقع، علاوه بر درمان، موجب پیشگیری از ابتلاء به بیماری های سخت در آینده می شود؟

9- آیا می دانید از روش هومیوپاتی برای پیشگیری  از بیماری هم می توان استفاده کرد؟ (خصوصا برای افرادی که سابقه بیماری درخانواده دارند.)

10- آیا می دانید هومیوپاتی در بیماریهای گیاهان و جانوران کاربرد دارد؟

11- آیا می دانید امید به درمان در بیماری های مختلف متفاوت است؟ (مانند بیمار های کهنه تر و قدیمی تر که نیاز به زمان بیشتری دارد.)

12- آیا می دانید درمان حقیقی زمان بر است چرا که سلامتی را بازسازی و بیماری را ریشه ای درمان می کند؟

13- آیا می دانید جلسه اول مراجعه شما به هومیوپات، اینکه شما چه کسی هستید بیشتر از اینکه شما به چه بیماری ای مبتلا هستید، اهمیت دارد و بیشتر پرسش های ما بر این اساس پرسیده خواهد شد؟

14- آیا می دانید در بیمارانی که داروهای شیمیایی بسیاری دریافت کرده اند (بخصوص داروهای کورتونی و آنتی بیوتیک ها و …) روند درمان کندتر و سخت تر خواهد بود؟

16- آیا می دانید در محیط پر استرس و در شرایطی که فشار زیادی بر ذهن و بدن شما وارد می شود، داروی هومیوپاتی تأثیر کمتر و کندتری خواهد داشت و حتی ممکن است مسیر درمان شما را متوقف کند؟

17- آیا می دانید اقدامات دندانپزشکی می تواند باعث از بین رفتن اثر داروی هومیوپاتی شود؟

18- آیا می دانید مصرف انواع دئودورانت ها، مام و … از دفع سموم بدن جلوگیری می کند و نتیجه آن بروز بیماری های خطرناک و جدی است؟

بستن منو