تلفن: 02188363175

متن های ارسالی

الف

قبل درمان من فردی بشدت آسیب پذیر بودم .تحمل شرایط استرس زا منو بیشتر از اون چیزی که باید تحت تاثیر قرار می‌داد. ناراحتی و غم و اندوه ناشی از شرایط زندگیم جوری بهم فشار می آورد که خیلی وقتا به این فکر میکردم که کاش اصلا بدنیا نمیومدم تا این همه رنج رو تجربه… (متن کامل) “الف”

سن:۳۶
شغل:خانه دار / کارشناسی حقوق
علت مراجعه:افسردگی،اضطراب ، اگزما ،چربی کبد ،کمردرد، ترک عمیق پاشنه پا،اشتهای زیاد و اضافه وزن

درسا کاتب

الان که حدودا بعد از دو سال روی صندلی کلینیک نشسته ام دارم به این فکر می کنم که چقدر من خوشبختم که از فرصتهایی که جلوی پام گذاشته شده تونستم استفاده کنم. خوشحالم فرصتی برای بهتر زندگی کردن برایم فراهم شد.
با کوله باری از ناامیدی و ترس وارد این درمان شدم و… (متن کامل) “درسا کاتب”

سن:27 سال
شغل:-
علت مراجعه:-

حسام رمزی

درمان هومیوپاتی بسیار جالب و جذاب بود برای من ، ابتدا که دوستانم بهم معرفی کردن که همچین درمانی هست ، فکر می‌کردم که تلقین درمانی یا انرژی درمانی هست و برای اینکه ثابت کنم بهشون که این درمان هیچ تاثیری نداره ، خودم امتحانش کردم.
اما تاثیرش رو در همان ابتدای درمان و… (متن کامل) “حسام رمزی”

سن:35
شغل:آزاد / فوق لیسانس
علت مراجعه:میگرن / حساسیت پوستی / احساس خستگی مداوم

ریحانه رحیمی

وقت بخیر
من حدود یک سال هست تحت درمان همیوپاتی بودم الان دورم با حمایت خوب تیم همیوپاتی به اتمام رسید،از جمله مشکلاتم دیسک کمر و درد شدید لگن و عارضه پوستی و اضطراب شدید بود که به لطف تیم خوب و حرفه ای شما و مجموع دکتران عزیزتون من کاملا خوب شدم،بدنم به… (متن کامل) “ریحانه رحیمی”

سن:۳۶
شغل:مدرس پارچه نگاری(فوق دیپلم گرافیک)
علت مراجعه:دیسک کمر،عارضه پوستی،ریزش مو،اضطراب ،خشکی مفاصل

رعنا پوریامی

با سلام
درمان هومیوپاتی بهترین درمان دنیا هست. من اعتماد کردم و در حال حاضر از انتخابم بسیار راضی هستم. من معتقدم این روش بدترین بیماری ها رو درمان می کند و من از بیماری رنج می بردمکه در کل دنیا هیچ تجویزی جز مصرف روزانه دارو ندارد در هیچ جای دنیا. ولی من… (متن کامل) “رعنا پوریامی”

سن:38
شغل:لیسانس
علت مراجعه:-

تصاویر ارسالی

تصاویر نتایج درمانی

بستن منو