ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 15 و پنجشنبه 9 الی 13 -- تلفن: 02188363175

متن های ارسالی

زهرا منصوری

همسرم که بیماری دیابت داشت به کرونا مبتلا شد و تحت درمان حاد مطب قرار گرفت.
اصلا بیماری او سبک و خفیف نبود و دو هفته کامل افقی بود.
تمام دوستان و آشنایان که فقط از ده درصد علائم او خبر داشتن، اصرار میکردن که در بیمارستان بستری شود.
برای هیچ کس… (متن کامل) “زهرا منصوری”

سن:۳۵
شغل:کارمند
علت مراجعه:درمان بیماری کرونای همسرم

زینب علیان

سلام. من تقریبا دوسال هست که تحت درمان همیوپاتی بودم. من میگرن شدید داشتم جوری که 20روز متوالی در درمانگاه ها و بیمارستان ها با آمپول و سرم و مسکن خودم آروم میکردم. اما با درمان همیوپاتی نزدیک به دوساله که یه مسکن هم مصرف نکردم. وقتی که خانوم دکتر حسینیان بهم گفت که من… (متن کامل) “زینب علیان”

نازلی شیرازی

با سلام خدمت تیم کلینیک هومیوپاتی و سرکار خانم دهقان عزیز. من درمان حاد برای بیماری کرونا گرفتم. چقدر صبورانه و با محبت همه عزیزان خصوصا خانم دکتر دهقان بزرگوار از من حمایت کردند تا بهبودی کامل به دست آوردم. من با تمام وجود به هومیوپاتی ایمان دارم و اعتماد بیشترم به خاطر اطمینان خاطر… (متن کامل) “نازلی شیرازی”

پری ماه نائینی 12 ساله

من بچه که بودم مریضی سختی داشتم. بعد که خاله مهرنوش یک بار آمده بود خانه ما به مامان و بابام گفت فریبا این داروهایی که دکترا می دهند قبول ندارد، پریماه رو بیاریدش همیوپاتی. من رفتم هومیوپاتی و نجاتم داد حالم خوب شد و مامان و بابا هم به خاطر سلامتیشون آمدند داروی هومیوپاتی… (متن کامل) “پری ماه نائینی 12 ساله”

(ملودی کشاورز)الهام غفاری

سلام
به عنوان یک مادر تجربه بسیار شیرینی از درمان فرزندم به روش هومیوپاتی دارم . انچه بسیار واضح بود ارامش و اطمینان به درمان در طی این سالهابود .دفعات ابتدا به بیماری بخصوص سرماخوردگی های فصلی و رایج در مدارس برای ملودی جان بسیار کمتر شد اگر هم مبتلا می شد دوره بیماری… (متن کامل) “(ملودی کشاورز)الهام غفاری”

تصاویر ارسالی

تصاویر نتایج درمانی

بستن منو