ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 15 و پنجشنبه 9 الی 13 -- تلفن: 02188363175

متن های ارسالی

امیرحسین خلیل زاده

لازم نیست که به هومیوپاتی باور داشته باشیم فقط لازم است که به طبیعت اعتماد کنیم.. برای من این دوسالی که درمان گرفته ام و برای سلامتی ام و مراقبت از وجودم از هومیوپاتی حمایت می گیرم ، همراهی با طبیعت و اوج و فرود های طبیعی را تجربه کرده ام که بیش از پیش… (متن کامل) “امیرحسین خلیل زاده”

اعظم حمزه پور

با سلام خدمت خانم دکتر دهقان عزیزم ودوستانی که در مطب زحمت ما بر دوششون هست خدا رو شکر میکنم که با این روش درمان اشنا شدم قبل از درمان از ناراحتی معده ورم معده در رنج بودم درد های مفاصل گرفتگی عضلات خیلی از ادرد های کوچک وبزرگکه داشتم به لطف خدا بر طرف… (متن کامل) “اعظم حمزه پور”

ع.ش

من در دوران درمانم متوجه شدم چقدر خودم را با توجه به اینکه دوره های موسسه اطلس پیدایش را گذراندم، نمی شناسم.
با شروع درمانم متوجه شدم، پزشکی رایج چقدر مرا جزء نگر کرده بود، با داروهای شیمیایی مرا بیمارتر کرده بود. در حال حاضر با مصرف داروهای هومیوپاتی کلاسیک و کم کردن داروهای… (متن کامل) “ع.ش”

مهدی پاک نژاد

با سلام به اهالی آگاه، مهربان و دوست داشتنی مطب
تقریبا یک سال و نیم تحت درمان هومیوپاتی بودم و قبل از آن از بیماری تیروئید، کمر درد، سینوزیت رنج می بردم. از وقتی که تحت درمان قرار گرفتم نه تتنها این بیماری ها برطرف شد بلکه سلامت و سبک و پر انرژی در… (متن کامل) “مهدی پاک نژاد”

محمدکاظم شهروی

ممنونم خانوم دکتر
من این دو سالی که درمان می کردم خیلی خیلی حالم خوب شد. اولش کمتر خوب شد ولی وسط های درمان خیلی خوب شدم و الان فکر می کنم که این بهترین درمان جهان است و به همه نصیحت می کنم که به درمان هومیوپاتی بروند. با تشکر فراوان

تصاویر ارسالی

بستن منو