ساعات کار: شنبه تا چهارشنبه 9 الی 14 و پنجشنبه 9 الی 12 -- تلفن: 02188363175

متن های ارسالی

امیر یونسی

از شر یه کیف پر از مسکن و داروهای شیمیایی خلاص شدم .
الان نسبت به قبل از درمان خیلی انرژی بیشتری دارم و بنیه و توان بدنیم افزایش پیدا کرده و با رسیدن به سلامتی بدون حتی یک جراحی و تزریق و بستری شدن در بیمارستان خیلی خیلی حس خوبی دارم و اطرافیانم… (متن کامل) “امیر یونسی”

سن:42
شغل:آهن فروش - دیپلم
علت مراجعه:سر درد شدید- آلرژی فصلی - سرماخوردگیهای مکرر -ضعف بنیه- اسهال مزمن- درد استخوان ( مخصوصا لگن)- هموروئید - پروستات و ...........

مهرنوش مظفری

خداروشکر می کنم برای مواجه شدن با چنین درمانی. برای بنده مسیری سخت و طولانی و پرتلاطم و البته سراسر شفا بود؛ از ابتدا تا زمانی که به قولی درمانم بسته شد.
در حال حاضر از سردردهای چند روزه که با افت فشار بود خبری نیست. زخم پا کاملا بهبود یافته.
تمرکز و… (متن کامل) “مهرنوش مظفری”

سن:62
شغل:کارمند- کارشناسی
علت مراجعه:جسمی: زخم عمیق و گسترده در مچ پا، میگرن، معده درد- ذهنی: وسواس فکری، گیجی، تمرکز و دقت پایین_ روحی: حساسیت و زودرنجی، عصبایت و خشم، در خود فرو رفتن و ترس از ارتباط گرفتن

امین زینالی

برعکس درمان های دیگه ، هومیوپاتی خیلی نرم و تاثیرگذاره – جوری روند درمانم پیش رفت که ابدا کشمکش ویا چالشی نداشتم توی روند درمانم.
یادمه برای همین مشکلاتم داروهای شیمیایی استفاده میکردم و این مسیر برام سرشار از چالش بود. و به محض اینکه دارو هام عقب میافتاد تمام علایمم به صورت شدیدتر… (متن کامل) “امین زینالی”

سن:26
شغل:مهندسی مکانیک سیالات- تعمیرات و اجاره ماشین آلات صنعتی
علت مراجعه:کمر درد و سیاتیک - تیک عصبی

طاهره عبدل زاده

با سپاسگزاری ازهمه مجموعه وکلینک و بخصوص خانم دکتر دهقان عزیزومهربون یکسال تحت درمان قرار گرفتم .فشارخونم تنظیم شده وقرص فشاری که می‌خوردم ازروزی دوقرص به یک چهارم قرص فقط صبح هاتقلیل پیدا کرده.دردکمرم تقریبا خوب شده ودردزانوهایم هم بسیار بسیار بهتر شده.مشکل مثانه ام هم خیلی بهتر شده.ازاسترس وبیقراری ام رهاشده ام.وخیلی صبور وآرام… (متن کامل) “طاهره عبدل زاده”

سن:۷۰ ساله
شغل:آموزگاربازنشسته دیپلم.
علت مراجعه:فشارخون_دردزانوها_ دردکمر _مشکلات مثانه_سنگ کلیه وکبدجرب گرید۱و۲بیقراری وعجول بودن

امین یونسی

سلام
از شروع درمان بسیاری از تغییرات رو در خود احساس کردم تغییراتی که آهسته و پیوسته بود . قطعا معنی درمان را در اینجا می شود دید،درمان در بیماریهای جسم و روح، بیماریهایی که درمان آن در روشهای دیگر پزشکی برای من امکان پذیر نشد.

سن:39
شغل:فروشنده آهن آلات ساختمانی - دیپلم
علت مراجعه:خشم و عصبانیت - استرس-پرخوری-بی حوصلگی و خستگی زودرس-سردرد-حساسیت های فصلی-زودرنجی و ....

تصاویر ارسالی

تصاویر نتایج درمانی

بستن منو